Snopy
olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 257127
Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2023 18:14
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids