Snopy
olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna
Antiqari.at Radhošťská
ID: 257127
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:14
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu