Z kukuričného pola
litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 257058
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 16:52
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids