Z kukuričného pola
litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír
ID: 257058
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 16:52
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)