Pouto
litografie, 1999, 49 x 44,2 cm, sign. PD Neškodná 1999, 45839
ID: 257052
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:50
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
ID: 257052
Auction price: 50 CZK (3 €)
Current price: 50 CZK (3 €)