Průmyslové město v podhůří
litografie, 28,5 x 63 cm, sign. PD J. Hrnčárek, mimo tisk mírně natržený a zažloutlý papír
ID: 257051
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:11
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids