Chlapec
fotografie, 2004, 32,2 x 28 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, mírně poškozeno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 256782
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2023 18:02
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids