Réva
litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47
Antiqari.at Radhošťská
studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
ID: 256200
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 20:32
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu