Dva klauni
olej, sololit, 1988, 35,5 x 26 cm, sign. LD R. Němeček 88, rám, na zadní straně popsáno
žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
ID: 256153
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:17
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)