Zasnění
olej, sololit, 2004, 33,5 x 56 cm, sign. LD R. Němeček 04, rám, na zadní straně popsáno
žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
ID: 256143
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:19
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)