Ve voseckých lesích
akvarel, tužka, papír, 16,5 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám
žák prof. M. Pirnera
ID: 255521
Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2022 14:37
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)