Zrcadlení
litografie, 1986, 19 x 13,5 cm, sign. PD Puchnarová, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 255407
Auction price: 290 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 03. 2023 15:39
Current price: 290 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids