Artefakt
litografie, 1986, 19 x 13,5 cm, sign. PD Puchnarová, rám
ID: 255406
Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 15:37
Aktuální cena: 290 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
ID: 255406
Aktuální cena: 290 CZK (13 €)