Tři grácie
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss
žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
ID: 255338
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:15
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)