Mnichov
olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 255058
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:20
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu