Vladimír Komárek: Ilustrační grafika
tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of prof. Minar, Stipl
ID: 254260
Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2023 21:02
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Estimate: k CZK