Vladimír Komárek: Ilustrační grafika
tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír
Antiqari.at Radhošťská
ID: 254260
Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 21:02
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu