Jana Reinerová (1946)
Cesta
litografie, 9 x 12,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 23/70, vzadu štítek s popisem
žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
ID: 253967
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:58
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1
Historie příhozu