Jelen v říji
akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození
Aantiqari.at Radhošťská
studied at The Academy in Vienna
ID: 252234
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2023 21:08
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids