Jelen v říji
akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození
Antiqari.at Radhošťská
studium na akademii ve Vídni
ID: 252234
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:08
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)