Věž Belém v Lisabonu
olej, sololit, 14 x 17,7 cm, sign. PD Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 251925
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:04
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu