Galantní scéna
litografie, 1975, 13,5 x 20,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, č. 152/200
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 250818
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:04
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)