Fontána
litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 250817
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2023 17:02
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)