Sklizeň
litografie, 14,6 x 20,8 cm, sign. PD J. Mahelka
ID: 250796
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2023 16:54
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu