Molitorovský zámeček
olej, plátno, 1943, 47 x 61 cm, sign. PD JarNov 43, rám, rám poškozen
ID: 250406
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2023 15:10
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu