Chlapec v čapce
akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 250387
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:37
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
ID: 250387
Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 400 CZK (17 €)