Chlapec v čapce
akvarel, tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. PD
ID: 250387
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:37
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
ID: 250387
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)