Dívka s míčem
litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79
Antiqari.at Radhošťská
ID: 249630
Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:40
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)