Rybář pod hradem
olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Flos, rám, při levém okraji bělejší skvrnky, při spodním okraji patrné dírky po špendlících
Antiqari.at Radhošťská
ID: 249543
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:52
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu