Děcko
tužka, papír, 1956, sign. PD Bělocvětov 56, mírně zažloutlý papír, při okrajích několik hnědých skvrnek, poškozený pravý horní roh
Antiqari.at Radhošťská
ID: 249293
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:48
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu