Červánky nad Pražským hradem
litografie, 14,5 x 19,2 cm, sign. PD Jan Mácha, č. 114/116
Antiqari.at Radhošťská
ID: 249265
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:28
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu