Pražský hrad
olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 248902
Auction price: 950 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:38
Current price: 950 CZK (40 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids