Pražský hrad
olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 248902
Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 19:38
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu