Labutě na Vltavě
litografie, 1983, 37,5 x 27,5 cm, sign. DU
Antiqari.at Radhošťská
ID: 246304
Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 20:34
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu