Racci nad Vltavou
litografie, 1981, 30,5 x 49,5 cm, sign. PD J. Mácha 81, č. 67/100
Antiqari.at Radhošťská
ID: 246303
Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 21:06
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)