No title (Jen tak)
litografie, 1999, 32,9 x 27,4 cm, sign. PD Kateřina Kozlíková 99, 43831
ID: 246131
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:31
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)