Zamyšlení
litografie, 1952, 39,7 x 21,8 cm, značeno PD Z. K., mírně zašpiněný a pokrčený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 246130
Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:30
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids