Zamyšlení
litografie, 1952, 39,7 x 21,8 cm, značeno PD Z. K., mírně zašpiněný a pokrčený papír
ID: 246130
Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:30
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)