Zámecká zahrada
litografie, 1967, 22,8 x 30 cm, sign. LD Peterka 1976, mírně zašpiněný a pokrčený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 246126
Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:41
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids