Korinth
olej, papír, 15 x 9,4 cm, sign. DU Dlabal
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 245389
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:52
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)