Výbuch
pastel, akvarel, papír, 1990, 38 x 28 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen
Antiqari.at Radhošťská
ID: 245308
Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 20:36
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu