Ona
olej, plátno, 70,5 x 50 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, napínací rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 244751
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 07. 2023 18:38
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids