Paříž
olej, papír, 10 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Paris
Antiqari.at Radhošťská
maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
ID: 243704
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:40
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu