Kompozice III.
litografie, 19 x 14,5 cm, sign. PD JH, 265/500
žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 243481
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2023 18:49
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)