Na loďce před Národním divadlem
litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 243376
Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2023 20:22
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids