Na loďce před Národním divadlem
litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 243376
Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2023 20:22
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)