Karel Hynek Mácha
litografie, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, č. 24/50, mírně zažloutlý papír
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
ID: 243371
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 18:52
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)