olej, plátno, karton , 39 x 53,5 cm, sign. PD Sedláček, při okrajích odřené plátno, v rozích dírky po špendlíkách
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 243366
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2023 20:28
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids