olej, plátno, karton , 39 x 53,5 cm, sign. PD Sedláček, při okrajích odřené plátno, v rozích dírky po špendlíkách
Antiqari.at Radhošťská
ID: 243366
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 20:28
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu