Gotická katedrála
litografie, 22,8 x 31,5 cm, sign. DU Knobloch
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
ID: 242985
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:42
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)